sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom współczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas sklep internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej idealnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej ogromnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest wyjątkowymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym konsumencie, wskutek tego panele odnajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, kultowy design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Oczekuje na Ciebie skład fachowych ekspedientów!

Nasza firma działa w oparciu o jasną oraz rzetelną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom kompetentną radą i pomocą w doborze poprawnego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy w wielu przypadkach potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu i zapewnia szansę na znaczące oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania lub ewentualnie wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a chętnie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele podłogowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *